Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O2] Tajemnicza wyczka za popielniczką...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O2] Tajemnicza wyczka za popielniczką...

    Zamieszczone przez Rekin Chlebojad
    -auto no moze troszke czasem sciaga w prawo (ostatnio może lekko bardziej , ale bez paniki)
    prawdopodobna przyczyna , auto ściąga a Ty kontrujesz cały czas.

    rkb, może trochę więcej doświadczenia w jeździe nowym autem :?: wiele sprzedałem 830 , naprawdę , bez żadnych uwag od klientów.

    za to mam klientkę która narzeka na X3 że sie jej zakopuje :twisted: , pani myśli że jak 4x4 to już niema mocnych na nią...
    => NO BASS NO FUN <=

  • #2
    [O2] Tajemnicza wyczka za popielniczką...

    Witam,

    Podczas podłączania dodatkowego przycisku SET musiałem zdemntować popielniczkę + ramkę radia.

    Otóż po zdjęciu modułu popielniczki zauważyłem krótki kabel 2 żyłowy kończący się niepodłączoną wtyczką z dwoma typowymi konektorami żeńskimi umieszczonymi jeden obok drugiego. Kabel ma ok 15 cm i wychodzi w dolnej części tunelu (dokładnie pod popielniczką).

    Może ktoś się orientuje co to za kabel i ewentualnie (co dla mnie ważniejsze ) czy powinien byc podłączony i gdzie. Aha ..zapalniczka jest podłączona i działa. więc to nie to...

    Samochód O2 1.9 TDI rocznik 2007

    Komentarz


    • #3
      elektor, a może to kabel do podświetlenia popielniczki?
      RENT COMPLEX

      DACAR.team

      Komentarz


      • #4
        elektor, może organoleptycznie- zamieść fotke to ktos wpadnie
        czy te konektory sa zakończone jakąś wtyczką? czy luźne?
        przyjemność z jazdy zapewnia avant A4 quattro 2,0TFSI

        wyprzedaż garażowa części do O2-plastiki,elektronika, ramka RNS, dekory czarny karbon, inne, inne-proszę pytać na PW

        Komentarz


        • #5
          Być może tak samo jak w O1 ten kabelek jest od sterowania skrzynia automatyczną :?:
          Forum - Octavia Club Polska
          Masz manualną skrzynię :?:
          Było, minęło:
          RS Look @ 198KM/283Nm by Unitronic.

          Komentarz


          • #6
            Tam pewnie lata wtyczka ktora jest przygotowana do podswietlenia i sterowania automatyczna skrzynia.
            Spritmonitor.de

            Komentarz


            • #7
              Tak jak napisał Andrev3 to wtyczka do podświetlenia popielniczki. Powinna być podłączona do popielniczki od tyłu z lewej strony... Może ktoś coś tam wcześniej rozbierał i zapomniał podłączyć...
              Jest: Czarna OIIFL Combi 1,8 TSI + DSG
              Była: Czarna OII 1,9 TDI (BXE)

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez kowal 2002
                Tak jak napisał Andrev3 to wtyczka do podświetlenia popielniczki. Powinna być podłączona do popielniczki od tyłu z lewej strony... Może ktoś coś tam wcześniej rozbierał i zapomniał podłączyć...
                Do zapalniczki dochodzą trzy przewody. Masa dla zapalniczki i podświetlenia jest wspólna.
                Instrumedley multi display full version

                Komentarz


                • #9
                  norbert.s., chyba źle doczytałeś przedmówców, "podświetlanie popielniczki a nie zapalniczki" :szeroki_usmiech
                  Mój liftback scout

                  Komentarz


                  • #10
                    kowal 2002, tak własnie mi się wydaje
                    RENT COMPLEX

                    DACAR.team

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X